Eğlenceye gel
Eğlenceye gel
Eğlenceye gel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlenceye gel

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgi mesajları

YazarMesaj
SEMA
ADMİN
ADMİN
SEMA

Kişi sayfası
BAŞARI BAŞARI: 200

sevgi mesajları Empty
MesajKonu: sevgi mesajları   sevgi mesajları I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:31 pm

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığıda... Kalbimin attığıda bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarınıyağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadarıgeliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Seni seviyorum! Aşkım, birtanem, her şeyimsin

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. önceleri hasreti hiç tatmadım, yarimden hiç ayrıkalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşlarısel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkkısenin gibi.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

kelebek:yakalarsın ya avucundadır bakmak görmek istersin yaşıyor mu diye avcunu açsan kaçacak sımsıkı tutsan ölecek işte böyle birşey seni sevmek.......

Hayat Seni Üzünce Hüzün Yüreğini Daraltınca
Göz Yaşların Kalbine Akınca Sadece İki Şeyi Hatırla
YANLIZ OLMADIĞINI VE UNUTULMADIĞINI
http://gokyuzu.forummum.com

sevgi mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dostluk mesajları
» Iyi Geceler Mesajları