Eğlenceye gel
Eğlenceye gel
Eğlenceye gel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eğlenceye gel

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Acı dolu nickler

YazarMesaj
SEMA
ADMİN
ADMİN
SEMA

Kişi sayfası
BAŞARI BAŞARI: 200

Acı dolu nickler Empty
MesajKonu: Acı dolu nickler   Acı dolu nickler I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 5:20 pm

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

SabRım SElameTimSe İntiKamım FeLaKeTiNdiR

seni sevdim diye sanma kalbım yetımdır olurumde yalvarmam askım asaletımdır

Millet dayı olmuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz duman olmuş..

hayat dair anılarımı bıraktım geride seninle başlıyorum yeniden dönüyorum kendi dünyamaAcı dolu nickler Smiliv hayat artık sensin benim için.

Ben gözlerin için yaşamak istiyorum kalbin için umutlar besliyorum adın için şiirler yazıyorum Sevgilim.

alaca karanlığı sevmem benAcı dolu nickler Smiliv ya gündüz olmalı ya gece. kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.sevdamızın adı umut sonu toprak

bİr çiçeğim vardi adını aşk koydum kopardilar.bİr Çiçeğim vardi adini sevgİ koydum soldurdular. Şİmdİ bİr Çiçeğim var adini izdirap koydum ne koparan var ne de solduran.

aramıyorum kimseyi olması gerekenler zaten yanımda..yanımda olmayıp gidenler kimin umrunda.

Gözler dudakların sölemeye cesaret edemediği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur..

Acı veriyor yeni baştan sevmesiAcı dolu nickler Smilivama anladım ki acıyı unutulan değil unutturan veriyor.

Güzel olanı beğenAcı dolu nickler Smiliviyi olanı sevAcı dolu nickler Smilivdoğru olanla yürüAcı dolu nickler Smilivkıymetli olanın da yanında kal..!!

Dünyada 3 Yanlış Yaptım
DoğmakAcı dolu nickler Smilivbüyümek.yaşAmak.
bir Tek Doğru Yaptım O Da Seni Sevmek.
ama UnutmuşUm Ki 3 Yanlış
1 Doğruyu Götürüyor Canım
http://gokyuzu.forummum.com

Acı dolu nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acı Nickler
» komik nickler
» çok komik nickler
» Eğlenceli nickler